Przy współpracy z naszym Partnerem - marką NT Group uruchomiliśmy szkolenia graficzne prowadzone przez wykwalifikowanego trenera posiadającego certyfikat  firmy Adobe .

Trener Tomek naszym zdaniem jest jednym z najlepszych trenerów z zakresu grafiki komputerowej z jakim mieliśmy okazję pracować.

Oprócz szkoleń prowadzi własne studio i zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym w programach 2D i 3D. Jako twórca layoutów publikacji oraz ilustracji książkowych współpracuje z wydawnictwami w Irlandii, Hiszpanii, Hong Kongu, Polsce i Izraelu.

Prowadzi kursy z zakresu programów graficznych, projektowania i typografii od 1997 roku. Zajęcia są prowadzone w sposób interaktywny. Oprócz realizacji teoretycznej strony danego programu, zadaje ćwiczenia, które ugruntowują zdobywaną wiedzę. Kursant zapoznaje się z bieżącymi trendami w grafice, ważnymi stronami internetowymi oraz informacjami o branży projektowej.

Przez prawie 18 lat przeszkoliliśmy setki osób w zakresie: Corela, Photoshopa, Indesign-a, Ilustratora. Tomek zawsze otrzymuje najlepsze opinie po szkoleniu. Nie ma osób niezadowolonych są jedynie osoby zachwycone. Jeżeli zależy Ci na szkoleniu profesjonalnym to wybierz to szkolenie i Tomka jako trenera. 

Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE
tel.: +48 42 29 95 633
ckpkursy@ahe.lodz.pl

Szkolenia graficzne

NOWOŚĆ
Cel - Celem szkolenia jest opanowanie podstaw programu Adobe Photoshop, a w szczególności grafiki bitmapowej, edycji zdjęć w domenie cyfrowej. Szkolenie polega na omówieniu i prezentacji zagadnień przez...
Materiały dla uczestników
19-22.09.2023
Certyfikat
4 dni / 16 h
4-12 osób
NOWOŚĆ
Cel - Cel szkolenia to opanowanie podstaw programu Corel Draw, a w szczególności tworzenia i edycji grafiki wektorowej. Szkolenie polega na omówieniu i prezentacji zagadnień przez trenera (za pomocą...
Materiały dla uczestników
17.10 - 20.10.2023
Certyfikat
4 dni / 16 h
4-12 osób

Dolny pasek