Obraz
rekrutacja

 

Obraz
rekrutacja

 

Kierunki 100% on-line

 

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą studiować w pełni on-line i elastycznie dostosować naukę do swojego harmonogramu dnia.

 • Zjazdy w semestrze
  4 webinary w czasie rzeczywistym (min. 60%)
 • Formy nauczania
  Fora dyskusyjne, materiały dydaktyczne, ćwiczenia, zadania, pytania do dydaktyka za pomocą platformy zdalnego nauczania Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego (do 40%)
 • Egzamin
  Obrona pracy dyplomowej lub egzamin końcowy w siedzibie Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi.

 

Studia Podyplomowe realizowane w trybie 100% online, charakteryzują się pełną elastycznością. Podczas studiów odbędziesz 60% zjazdów realizowanych w czasie rzeczywistym, które będą prowadzone za pośrednictwem webinarów. Pozostałe 40% godzin dydaktycznych zostanie zrealizowana za pośrednictwem forów dyskusyjnych, materiałów dydaktycznych do opracowania w dogodnym dla Ciebie czasie, ćwiczeń, zadań, pytań do dydaktyka, a wszystko to dzieje się na platformie zdalnego nauczania, tj. Polskim Uniwersytecie Wirtualnym do której dostęp otrzymasz w momencie przyznania statusu słuchacza.

Podczas toku kształcenia czeka Cię jedna wizyta stacjonarna w naszej Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi podczas której odbędzie się Obrona Pracy Dyplomowej lub Egzamin Końcowy.

 

Sprawdź kierunki

 

 

 

Kierunki on-line ze zjazdami

 

Doskonała opcja dla tych, którzy chcą studiować w trybie on-line i jednocześnie nie chcą rezygnować z bezpośrednich spotkań z wykładowcami i innymi słuchaczami.

Ten tryb zakłada kilka zjazdów w ciągu roku w mieście zapisu na studia.

 • Zjazdy w semestrze
  2-4 zjazdy stacjonarne, 2 zjazdy webinarowe (min. 60%)
 • Forma nauczania
  Fora dyskusyjne, materiały dydaktyczne, ćwiczenia, zadania, pytania do dydaktyka za pomocą platformy zdalnego nauczania Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego (do 40%)
 • Egzamin
  Obrona pracy dyplomowej lub egzamin końcowy w siedzibie Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w wybrany podczas rekrutacji mieście (Łódź, Warszawa, Sieradz, Wodzisław śląski, Trzcianka, Świdnica, Jasło)

 

Studia Podyplomowe realizowane w trybie online ze zjazdami, charakteryzują się możliwością nauki w trybie mieszanym. Podczas realizacji kształcenia odbędziesz 60% godzin dydaktycznych za pośrednictwem zjazdów realizowanych stacjonarnie w mieście, którym dokonałeś zapisu oraz za pośrednictwem webinarów realizowanych w czasie rzeczywistym. Pozostałe 40% godzin dydaktycznych zostanie zrealizowane za pośrednictwem forów dyskusyjnych, materiałów dydaktycznych do opracowania w dogodnym dla Ciebie czasie, ćwiczeń, zadań, pytań do dydaktyka, a wszystko to dzieje się na platformie zdalnego nauczania, tj. Polskim Uniwersytecie Wirtualnym do której dostęp otrzymasz w momencie przyznania statusu słuchacza.

Podczas toku kształcenia realizowanego za pośrednictwem trybu online ze zjazdami, czeka Cię dodatkowa wizyta stacjonarna na końcu kształcenia w naszej Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi podczas której odbędzie się Obrona Pracy Dyplomowej lub Egzamin Końcowy.

 

Sprawdź kierunki

 

 

Obraz
rekrutacja

 

Obraz
rekrutacja

 

Obraz
rekrutacja

 

Obraz
rekrutacja

 

Kierunki weekendowe

 

Studiowanie weekendowe to rozwiązanie dla tych, którzy pracują i chcą podczas weekendów (sobota + niedziela) studiować stacjonarnie w mieście zapisu na studia.

 • Zjazdy w semestrze
  7-8 zjazdów weekendowych w semestrze
 • Forma nauczania
  Zjazdy stacjonarne oraz dostęp do materiałów dydaktycznych za pośrednictwem platformy zdalnego nauczania Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego
 • Egzamin
  Obrona pracy dyplomowej lub egzamin końcowy w siedzibie Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w mieście zapisu.

 

Studia Podyplomowe realizowane w trybie weekendowym, charakteryzują się realizacją całego toku kształcenia za pośrednictwem zjazdów stacjonarnych realizowanych w mieście zapisu. Dodatkowo po otrzymaniu statusu słuchacza, otrzymujesz dostęp do Platformy Zdalnego Nauczania na której znajdziesz materiały dydaktyczne udostępniane dla Ciebie przez dydaktyków.

Na koniec studiów czeka Cię Obrona Pracy Dyplomowej lub Egzamin Końcowy, który odbędzie się w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w mieście, które wybrałeś podczas procesu rekrutacji.

 

Sprawdź kierunki

 

 

 

Opłaty za studia

 

 • Nie pobieramy wpisowego oraz opłat rekrutacyjnych
 • Kwoty podane w opisach kierunków są sumą wszystkich opłat wnoszonych przez słuchaczy (brak ukrytych opłat!)
 • Płatności za studia rozkładamy na 8 lub 10 nieoprocentowanych rat (w zależności od okresu trwania studiów)

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc jest ograniczona!

 

Wymagane dokumenty

 

 • Oświadczenie (dostępne w WPS po zatwierdzeniu zgłoszenia na studia)
 • Umowa o studia podyplomowe (dostępna w WPS po zatwierdzeniu zgłoszenia na studia)
 • Skan dyplomu ukończenia studiów wyższych
 • Inne dokumenty - w przypadku niektórych kierunków (szczegóły w opisach kierunków)

Kandydacie, pamiętaj o podpisaniu umowy oraz oświadczenia za pomocą PIN'u!

 

Zapisz się online!