Kształcenie na studiach podyplomowych on-line realizowane jest w formule blended learningowej co oznacza, że większość kształcenia realizowana jest na Platformie Zdalnego Nauczania Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego. W trakcie studiów organizowane są weekendowe zjazdy stacjonarne w siedzibie Uczelni. Liczba zjazdów stacjonarnych podana jest przy opisie każdego z kierunku studiów.
Studia podyplomowe on-line to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających możliwości pogodzenia obowiązków rodzinnych i zawodowych z chęcią rozwoju zawodowego. Nasza Platforma Zdalnego Nauczania dostępna jest dla słuchacza 24 h/dobę, zatem miejsce i czas Twojego udziału w zajęciach jest wyłącznie Twoim wyborem. To model kształcenia, dzięki któremu pogodzisz rozwój zawodowy z innymi ważnymi obszarami Twojego życia.


Dolny pasek

UWAGA! REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO 15.10.2021 ROKU. DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW AHE MAMY 10% ZNIŻKI! TYLKO U NAS 0 ZŁ WPISOWEGO! SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI!
TRWA REKRUTACJA NA SEMESTR ZIMOWY 2021/2022! ZAPISZ SIĘ DO 21 WRZEŚNIA 2021 R. I ZDOBĄDŹ 5% ZNIŻKI NA CAŁE STUDIA PODYPLOMOWE! DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW AHE MAMY 10% ZNIŻKI! TYLKO U NAS 0 ZŁ WPISOWEGO! SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI!