2 semestry / Łódź / Płatne w 8 ratach

CAŁKOWITY KOSZT STUDIÓW: 6 500 PLN

Dostępne miasta
Centrum Kształcenia Podyplomowego
ul. Sterlinga 26, pokój K 019
90-212 Łódź
42 29 95 637
42 29 95 633
42 63 15 039
ckp@ahe.lodz.pl
Partner studiów
Cel Studiów

Studia podyplomowe Coaching przygotowują uczestników do samodzielnego prowadzenia life coachingów (Coaching for Life - nastawiony na relacje i życie osobiste) and business coachingów (Coaching for Business - nastawiony na rozwój biznesu) w firmach, instytucjach państwowych, organizacjach pozarządowych, stowarzyszeniach, fundacjach oraz w pracy z klientem indywidualnym.

Coaching studia podyplomowe to unikatowe studia podyplomowe, które są odpowiedzą na potrzeby rynku -wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Coach stał się pożądanym zawodem, wykorzystywanym w wielu dziedzinach. Prognozy pokazują, że zapotrzebowanie na różnego rodzaje i formy coachingu szybko wzrastał przez najbliższe lata. Studia podyplomowe Coach w Centrum Kształcenia Podyplomowego to prawdziwa akademia coachingu, w której przygotujemy Cię do zawodu osobistego trenera. 

Adresaci

Studia skierowane są do:

 • menedżerów wszystkich szczebli,
 • przedsiębiorców,
 • psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, socjologów,
 • przedstawicieli firm doradczych i szkoleniowych, trenerów, pracowników urzędów pracy,
 • pracowników działów personalnych,
 • osób zainteresowanych ideą life-coachingu oraz business coachingu
 • osób zainteresowanych samorozwojem.

Studia adresowane są osób, które planują zdobyć nowy zawód i zamierzają ubiegać się o międzynarodową akredytację International Coach Federation na poziomie ACC.

Do szkoły coachingu w CKP-Łódź zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem kompetencji społecznych związanych z obszarem coachingu życiowego oraz coachingu w biznesie.  

W programie

W programie studiów  m.in.:

 • Komunikacja interpersonalna w prowadzeniu sesji coachingowych – narzędzia psychologii praktycznej.
 • Filozofia i specyfika pracy coachingowej.
 • Sylwetka Coacha.
 • Kompetencje interpersonalne w coachingu.
 • Techniki i narzędzia coachingowe.
 • Sprzedaż i marketing własnych usług coachingowych.
 • E-learning.
 • Sesje mentorskie grupowe.
 • Sesje mentorskie indywidualne.
 • Praktyka coachingowa.
Korzyści

Studia podyplomowe Coaching kształcą wykwalifikowanych specjalistów w zakresie life coachingu oraz business coachingu. 

Studia podyplomowe life coaching przygotują uczestników do wspierania rozwoju człowieka zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Certyfikowany coach będzie potrafił wydobyć mocne strony ludzi, będzie pomagał im w osiąganiu życiowych celów. Business coaching studia podyplomowe dostraczą uczestnikom profesjonalnej wiedzy niezbędnej do pracy coacha z biznesem. 

Studia z programem akredytowanym dają podwójny certyfikat: dyplom studiów podyplomowych oraz certyfikat ukończenia kursu ACSTH pozwalający na szybkie i sprawne zdanie egzaminu i otrzymanie uprawnień coacha ICF na poziomie ACC. Absolwenci studiów akredytowanych są dopuszczani do procesu akredytacyjnego w ICF,  są zwolnieni z egzaminu ustnego, zdają jedynie egzamin pisemny, co powoduje znaczne przyspieszenie procedury egzaminacyjnej.

   Atuty studiów:

 • studia posiadają akredytację International Coach Federation (ICF),
 • program studiów gwarantuje przygotowanie uczestników studiów do międzynarodowego egzaminu akredytacyjnego,
 • absolwenci kierunku są zwolnieni z egzaminu ustnego podczas procesu akredytacyjnego w ICF,
 • absolwent otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający odbycie wymaganej ilości godzin warsztatowych, sesji grupowych oraz indywidualnych niezbędnych do akredytacji ICF,
 • zajęcia prowadzone są wyłącznie przez praktyków, certyfikowanych coachów
 • w trakcie studiów coachowie motywują uczestników do prowadzenia sesji coachingowych
 • studia nie posiadają żadnych dodatkowo ukrytych kosztów – nie dopłacasz za sesje mentorskie, nie kupujesz dodatkowych podręczników i materiałów
 • grupa liczy max 15 osób, co pozwala na proces grupowy, możliwość prowadzenia studiów metodą warsztatową.

Czas trwania

2 semestry

Opiekun merytoryczny

Izabela Kluzek - Certyfikowany Coach ICF na poziomie ACC, Trener,  HR Interim Manager

Dyrektor Zarządzająca HPR Group - certyfikowany Coach ICF na poziomie ACC, ukończyła szkołę trenerską, a także liczne szkolenia z obszaru HR. Jest absolwentem studiów podyplomowych Public Relations w Szkole Głównej Handlowej. Prowadzi coaching indywidualny, jak i grupowy. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia kilku szkół, które dostosowuje do potrzeb i percepcji klienta. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie doradczo-szkoleniowej. Przez okres ponad 10 lat zajmowała się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów, pełniła również funkcje managera projektów jak również w organizacjach rolę HR Managera. Jest trenerem z zakresu umiejętności managerskich oraz zarządzania zasobami ludzkimi, a szczególnie bliskie są jej aspekty rozwoju pracownika w organizacji.

Kadra

Wśród naszej kadry m.in.:

Anna Lewecka-Olech

Studia podyplomowe CKP coachingPsycholog, Trener Biznesu, Akredytowany Coach ICF . Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Coach ICF certyfikowany na poziomie ACC, absolwentka Szkoły Trenerów Metrum (204h) i Trener Sukcesu Pracowni Elżbiety Sołtys (160h), ukończyła także podyplomowo Interwencję Kryzysową na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoją ścieżkę zawodową zaczynała jako psycholog na oddziałach klinicznych. Od kilku lat pracuje w branży HR, zdobywając doświadczenie także w środowisku międzynarodowym. Obecnie zajmuje stanowisko managera w firmie doradczo-personalnej. Posiada ponad 900 godzin praktyki trenerskiej na sali szkoleniowej i ponad 300 godzin sesji coachingowych. Posiada bogate doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu projektów szkoleniowych, a także w sprzedaży i marketingu, związane m.in. z usługami szkoleniowymi, outdoorowymi, doradztwem, organizacją kursów, konferencji, koncertów i imprez masowych. Specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu szkoleń z coachingu, kompetencji miękkich i tematyki HR. Prowadzi sesje szkoleniowe przygotowujące coachów do międzynarodowej akredytacji ICF. Na co dzień jako trener pomaga rozwijać umiejętności interpersonalne, odkrywać motywację i zmieniać dotychczasowy sposób komunikowania się na efektywniejsze. Ceni wiedzę grupy, stawia na działanie i pomaga nabywać umiejętności ułatwiające i usprawniające pracę. Uczestnicy szkoleń cenią ją za profesjonalne podejście do pracy, przekazywanie wiedzy poprzez praktyczne ćwiczenia, uważność i elastyczność oraz dobry kontakt z grupą. Współpracuje z instytucjami i firmami na terenie całego kraju. Coachingiem zainteresowała się jeszcze na studiach, gdy szukała sposobu pomocy ludziom w przejściu przez życiowe kryzysy.

W wolnym czasie zawsze wybiera aktywny wypoczynek. Jej pasją są podróże, taniec, rowery i nurkowanie.

Anna Fabrowicz

studia podyplomowe coaching ckpAkredytowany Coach ICC, Praktyk Neuro – Lingwistycznego Programowania, Międzynarodowy Certyfikat Practicioner NLP Connection Christiny Hall. Stawia na praktyczne i użyteczne metody rozwojowe – interakcyjne, symulacje rzeczywistych sytuacji biznesowych, czy zwyczajnie międzyludzkich. Ponieważ ludzie dorośli uczą się przez doświadczenie, uczy właśnie w ten sposób. Stawia na wzmacnianie ludzi i wydobywanie ich indywidualnych zasobów zgodnie z zasadą: ludzie posiadają wszystko co jest im potrzebne do efektywnego działania, a czasem tylko sobie tego nie uświadamiają. Ludzie wiedzą „co?”, jednak czasami nie wiedzą „co dokładnie i jak?”. Stawia na indywidualne podejście, szacunek dla wartości, człowieka, idei. Specjalizuje się w efektywności indywidualnej i zespołowej. Ważna jest dla niej samoświadomość, samostanowienie, samosterowność. Warsztaty prowadzi metodą coachingową, którą uważa za najbardziej efektywną i wzmacniającą.

Gaweł Podwysocki

studia podyplomowe coaching ckpAkredytowany Coach ICC, certyfikowany Praktyk i Master NLP, Kurs Biznes Coachingu International Coaching Community, Międzynarodowe Certyfikaty Practitioner i Master NLP Connection Christiny Hall. Od 13 lat jest managerem w jednej z wiodących agencji reklamowych JWT oraz trenerem dla pracowników wewnątrz organizacji. Jego domeną jest tworzenie strategii projektów i szeroko rozumiany marketing. Pracujez zespołami menedżerów, konsultantów, specjalistów i wspiera w rozwoju ich umiejętności, wiedzę i właściwe postawy. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: zarządzania projektami, organizacją informacji, ATL, BTL, wizerunku marki, planowania marketingowego, zarządzania marką, coachingu, komunikacji. Prowadzi programy/sesje szkoleniowe przygotowujące coachów do międzynarodowej akredytacji.

Anna Wawrzyniak

studia podyplomowe coaching ckpAbsolwentka Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Collegium Glancese Polsko – Czeskiej Szkoły Biznesu i Sportu. Certyfikowany Trener Biznesu – absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie. Coach International Coach Federation.

Pracuję jako trener współpracując z instytucjami rynku pracy dbając o rozwój potencjału ludzkiego pracowników na różnych szczeblach. Specjalizuję się w udrażnianiu komunikacji i budowaniu relacji opartych na zaufaniu i współpracy.

 Moje zainteresowania zawodowe związane są przede wszystkim z oceną pracowników i planowaniem ich rozwoju, szkoleniami oraz coachingiem. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w dziale HR zajmując się, rekrutacją i selekcją pracowników, polityką kadrową oraz szkoleniami wewnętrznymi oraz diagnostyką psychologiczną

Wymagane dokumenty
 • podpisana kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
 • oświadczenie o zgodności danych (dostępny w WPS po rejestracji)
 • umowa (dostępna w WPS po rejestracji)

Jak wygląda proces rekrutacji? https://tiny.pl/r1z5v

Organizacja

Organizatorem studiów podyplomowych Coaching jest Centrum Kształcenia Podyplomowego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi we współpracy z HPR Group Sp. z o. o. Selectone Sp.k.

Informacje dodatkowe

Rekrutacja na wszystkie kierunki w ofercie CKP prowadzona jest dwa razy w roku:

 • Rekrutacja na semestr zimowy - zapisy prowadzone w miesiącach czerwiec-wrzesień, planowany termin rozpoczęcia zajęć koniec października/początek listopada
 • Rekrutacja na semestr letni - zapisy prowadzone w miesiąch styczeń-luty, planowany termin rozpoczęcia zajęć koniec marca/początek kwietnia

Dolny pasek