11.12.2019
NIECZYNNE

W dniu 12.12.2019r. w godzinach 9:30-12:30 dział będzie nieczynny.

10.12.2019
"Operacja Święta"- szkolimy, pracujemy, działamy na rzecz lokalnej społeczności

W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki trwa charytatywna akcja dla małych pacjentów - “Operacja Święta”. Wolontariusze przynieśli dzieciom uśmiech i świąteczną atmosferę. Mikołaj rozdał prezenty, a studenci łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej prezentują im swoje talenty.

Dzieci przebywające w szpitalu potrzebują przede wszystkim czasu, uwagi i urozmaicenia codzienności. Dlatego studenci Akademii postanowili spędzić z nimi czas i podarować swoje talenty. Studenci tańca, uczą maluchy prostych kroków do świątecznych utworów. Studenci grafiki poświęcają swój czas, ucząc ich rysować, żakowie psychologii słuchają, wspierają, i bawią się. Wszyscy dają z siebie to, co w nich najlepsze i pokazują swoją kreatywną stronę.

Mali pacjenci dostali w prezencie także coś materialnego - statek do zabaw sensoryczno-manipulacyjnych. Akcja rozpoczęła się w poniedziałek i potrwa do środy.

Więcej: https://tiny.pl/tkk2q

 


 

05.12.2019
Zostań Trenerem Kreatywności

Jeśli chcesz zostać trenerem kreatywności... masz szanse zasilić zespół trenerów Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości!

04.12.2019
12 GRUDNIA- KONFERENCJA

Szanowni Państwo,

w imieniu Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi pragniemy Państwa zaprosić do udziału w konferencji poświęconej współpracy przedsiębiorstw z uczelnią. Będziemy mieli okazję do zapoznania się z przykładami najlepszych praktyk w tej dziedzinie na rynku łódzkim. Wyzwaniami stojącymi przed kształceniem absolwentów na potrzeby rynku zajmą się uczestnicy dyskusji, jaką zaplanowaliśmy na ten dzień. Wezmą w niej udział eksperci, przedstawiciele przedsiębiorstw i naszej uczelni.

Zapraszamy 12 grudnia 2019 roku do AHE w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 roku nr 52, do Patio w budynku H.

Program spotkania

9.30–9.55 Rejestracja, poranna kawa, networking
10.00–10.10 Powitanie uczestników 
– Rektor AHE w Łodzi prof. dr hab. nauk medycznych Waldemar Wierzba
10.10–10.25 Technologia Kreatywności w AHE
10.25–12.00 Panel dyskusyjny: Jaka strategia rozwoju współpracy biznes–uczelnia? 
12.00–12.25 AHE słucha pracodawców. Spotkanie z przedstawicielami firm

Panel dyskusyjny połączony z prezentacją przykładów dobrych praktyk. Udział biorą przedstawiciele Fujitsu Global GDC Łódź, Instytutu Zielarstwa Polskiego, Solaris Bus & Coach S.A., Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. K. Jonschera w Łodzi, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ViralCode oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Dyskusję poprowadzi redaktor Juliusz Kłosowski, wydawca „The Warsaw Voice”.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 6 grudnia 2019 roku na adres mailowy: uczelnia@ahe.lodz.pl

 

03.12.2019
KIERUNKI URUCHOMIONE W SEMESTRZE ZIMOWYM 2019/2020

Decyzją Władz Uczelni, na dzień 21.10.2019 roku, zostały uruchomione następujące kierunki studiów podyplomowych:

 

WEEKENDOWE

 

ON-LINE

Kierunki bez wskazanego miejsca realizacji są urchomione w Łodzi. Kierunki realizowane w Filiach lub Ośrodkach Regionalnych AHE mają przy nazwie wskazaną lokalizację.

Kandydaci otrzymali decyzje mailowe na swoje skrzynki pocztowe. Prosimy o ich sprawdzenie.

Kandydaci, którzy nie mają decyzji, otrzymają je w tym tygodniu.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji -> https://rekrutacja.ahe.lodz.pl/ 

 

18.11.2019
SZKOLENIE Demand Driven Logistics Planning - planowanie logistyczne DDMRP

Pierwszy raz w Łodzi !!!
2 dni szkolenia z planowania logistycznego metodą DDMRP

Nazwa szkolenia: Demand Driven Planner (DDP)

Czym jest Demand Driven Material Requirements Planning?

To skuteczny system planowania produkcji i dostaw na podstawie rzeczywistego popytu oraz zamówień klientów. Dotychczas wykorzystywały go przedsiębiorstwa z Europy Zachodniej i obu Ameryk, uzyskując dzięki wdrożeniu metody DDMRP spektakularne sukcesy. Skróciły czas produkcji nawet o 50%, ograniczyły zapasy magazynowe do 60%, zwiększyły rotację zapasu nawet 2x, uwalniając kluczowe zasoby i poprawiając swoją konkurencyjność względem konkurencji. Teraz polskie przedsiębiorstwa również mogą korzystać z tych rozwiązań.

Aleksander Sosnowski, certyfikowany trener DDMRP na Europę Centralną, zaprasza na dwudniowe szkolenie z planowania Demand Driven. 13 modułów szkoleniowych, 16 godzin szkolenia, pełne przygotowanie zespołów logistycznych do wdrożenia pilotażowego tego nowoczesnego rozwiązania planistycznego.

Skorzystaj z tej szansy już dziś i odbierz swój kod rabatowy (500 zł) na to szkolenie. Pierwszy raz w Łodzi. Zapisz się na szkolenie już teraz!

Więcej o szkoleniu: