02.11.2022
URUCHAMIAMY W IV TURZE KOLEJNY KIERUNEK

Szanowni Państwo,

informujemy, że decyzją Władz Uczelni zostaje uruchomiony kolejny kierunek Studiów Podyplomowych:

Kosmetologia w Medycynie Estetycznej - Certyfikowany Poziom MasterClass.

24.10.2022
URUCHAMIAMY W III TURZE KOLEJNE KIERUNKI.

Szanowni Państwo,

informujemy, że decyzją Władz Uczelni w III turze zostają uruchomione następujące kierunki Studiów Podyplomowych:

1. BHP (Studia 100% online)

2. Prawo medyczne z elementami bioetyki (Studia online ze zjazdami w Łodzi).

14.10.2022
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
 
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy podziękowanie
Nauczycielom Akademickim i wszystkim Pracownikom naszej uczelni,
za zaangażowanie, codzienną ciężką pracę, przekazywanie wiedzy i inspirowanie.
 
 - Zespół CKP -
 
 
14.10.2022
URUCHAMIAMY W II TURZE KOLEJNE KIERUNKI. PRZEDŁUŻAMY REKRUTACJĘ.

Szanowni Państwo,

informujemy, że decyzją Władz Uczelni w II turze zostają uruchomione następujące kierunki Studiów Podyplomowych:

1. Diagnoza i Terapia Integracji Sensorycznej (Łódź);

2. Medycyna Estetyczna (Łódź);

3. Psychodietetyka ( studia 100% online)

4. Zielarstwo i Fitoterapia (Łódź).

 

Tym samym informujemy, że nadal widnieje szansa dopisania się do kierunków uruchomionych w II turze.

Kolejne tury kierunków uruchamianych w ramach Roku Akademickiego 2022/2023 będą ogłaszane na bieżąco.

 

Decyzją Władz Uczelni rekrutacja została przedłużona. 

 

Zapraszamy do zapisów!

07.10.2022
URUCHAMIAMY KIERUNKI. PRZEDŁUŻAMY REKRUTACJĘ.

Szanowni Państwo,

informujemy, że decyzją Władz Uczelni w I turze zostają uruchomione następujące kierunki Studiów Podyplomowych:

1. Administracja i zarządzanie publiczne

2. Arteterapia (Studia weekendowe- Łódź i Warszawa)

3. Dietetyka

4. Koder medyczny

5. Metodyka i metodologia pracy socjalnej

6. Przygotowanie pedagogiczne- studia kwalifikacyjne (Studia online ze zjazdami w Łodzi)

7. Zarządzanie kulturą

8. Zarządzanie oświatą

9. Zarządzanie w ochronie zdrowia.

 

Tym samym informujemy, że nadal widnieje szansa dopisania się do kierunków uruchomionych w I turze.

Kolejne tury kierunków uruchamianych w ramach Roku Akademickiego 2022/2023 będą ogłaszane na bieżąco.

Decyzją Władz Uczelni rekrutacja została przedłużona do 14.10.2022r.

 

Zapraszamy do zapisów!

 

 

28.09.2022
UWAGA! REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO 14.10.2022 ROKU! NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO GRUPY!

Szanowni Państwo, decyzją Władz Uczelni, miło nam poinformować, że rekrutacja na studia podyplomowe została przedłużona do 14 października 2022r. Tym samym, nasz formularz zgłoszeniowy jest nadal dla Państwa otwarty. Zapraszamy do dołączenia do grup. Wyniki rekrutacji podamy po zakończeniu naboru. Przypominamy, że planowany termin uruchomienia studiów podyplomowych to koniec października/początek listopada.

 

Pozdrawiamy,

Centrum Kształcenia Podyplomowego

11.08.2022
Czy warto poszerzać kompetencje w świecie biznesu? Jakie kursy warto wybrać?

Obecny rynek pracy znacząco różni się od tego, z którym mieliśmy do czynienia jeszcze 10 – 15 lat temu. Pomimo przywiązania większej uwagi do komfortu pracownika, jest on znacznie bardziej wymagający. „Multi tasking” na stałe zagościł w polskiej kulturze pracy, co sprawia, że pracownicy muszą cechować się naprawdę wieloma umiejętnościami na różnych  płaszczyznach. Funkcjonalna koncepcja zarządzania powoli zanika na rzecz procesowej, która z założenia ma usprawniać wszystkie działania w firmie, aby były one realizowane w optymalny sposób. Procesowe podejście daje nam również  ogrom możliwości dotyczących rozwoju zawodowego. Przedsiębiorstwa umożliwiają awanse, zmianę obowiązków i stanowisk wraz ze wzrostem naszych kompetencji i umiejętności jakie pozyskamy. W celu skorzystania z możliwości, jakie daje nam obecny rynek pracy, musimy się ciągle rozwijać i nie dopuścić do sytuacji, w której „staniemy” w miejscu. Jeżeli pracownik dba o regularne podnoszenie swoich umiejętności oraz kompetencji, zamiast bazować jedynie na tych, które już posiada, będzie miał większą łatwość z pozyskaniem wyższych stanowisk oraz awansów wewnątrz organizacji w której pracuje.

Jak zatem poszerzać swoje kompetencje w sposób właściwy i jednocześnie móc ukazać nasze zdobyte umiejętności podczas nawiązywania współpracy B2B lub rozmowy rekrutacyjnej? Studia podyplomowe, a szkolenia co wybrać?

Kursy i szkolenia kluczem do rozwoju

Studia podyplomowe, czy szkolenia? Bardzo dobrą alternatywą dla studiów podyplomowych są wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia biznesowe. Studia podyplomowe są wartościowym pomysłem do poszerzania swoich kompetencji, ale nie zawsze potrzebujemy realizacji minimum rocznych studiów, aby zwiększyć swoją pozycję na rynku pracy. Jeżeli ktoś ma sprecyzowany pomysł na siebie, bądź wie, jakich umiejętności mu brakuje do polepszenia swoich kompetencji, a tym samym zarobków, powinien wybrać kurs lub szkolenie. Rozwiązanie to jest również bardzo dobre dla osób, które znają swoje słabości i wiedzą, jakie cechy powinni doskonalić. Warto też zaznaczyć, ze kursy i szkolenia mogą dawać dużą satysfakcję i rozwijać kolejne umiejętności czy kompetencje, które posiadamy. Dużym atutem kursów czy szkoleń jest Certyfikat, który otrzymujemy po jego ukończeniu. W obecnych czasach dokumenty potwierdzające nasze kompetencje, czy kwalifikacje są  bardzo cenną kartą przetargową podczas ubiegania się o wymarzone stanowisko pracy.

Zróżnicowana oferta CKP

Centrum Kształcenia Podyplomowego poza szeroką ofertą studiów podyplomowych, oferuje wiele profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu biznesu, rozwoju osobistego czy HR. Proponowane szkolenia są podzielone na 5 dziedzin, które dostosowane są do obecnych trendów, wymagań i zmieniającego się rynku pracy. Centrum Kształcenia Podyplomowego oferuje kursy z zakresu:

  • zarządzania;
  • sprzedaży i obsługi klienta;
  • umiejętności osobistych;
  • HR i umiejętności trenerskich;
  • kursów specjalistycznych.

W ofercie znajduje się kilka kursów i szkoleń specjalistycznych z każdej dostępnej dziedziny. Jest to bardzo zróżnicowany podział, dzięki któremu każdy może znaleźć coś, co pomoże mu w rozwoju jego kariery. Oferowane szkolenia odbywają się w trzech formułach do wyboru: otwartej (każdy zainteresowany może uczestniczyć w szkoleniu), zamkniętej (w szkoleniu biorą udział tylko konkretne osoby z organizacji/ przedsiębiorstwa np. szkolenia firmowe), indywidualnej (szkolenie indywidualne dla zebranej grupy).  Dzięki takiemu rozwiązaniu oferta CKP może być dedykowana zarówno osobom fizycznym jak i klientom biznesowym.

Z racji, że szkolenia występują z różnych zagadnień i dziedzin, odbiorca ma możliwości dostosowania tematyki szkolenia pod swoje potrzeby, np.:

Jeżeli potrzebujesz poprawić swoje umiejętności menedżerskie, dobrym wyborem będzie Sztuka motywowania i angażowania pracowników.

  • Dla osób chcących się rozwijać w sprzedaży i obsłudze klienta, przydatne będzie szkolenie Challenger - sprzedaż 4.0, podczas którego poznają one techniki sprzedażowe.
  • W dziedzinie umiejętności osobistych zainteresowani mogą skorzystać z kursów takich jak: Zarządzanie stresem, gdzie uczymy się jak rodzić sobie z wszechobecnym stresem w pracy i środowisku zewnętrznym.
  • Komunikacja interpersonalna, gdzie uczestnik buduje jasne i zrozumiałe przekazy.
  • Zainteresowani branżą HR i umiejętnościami trenerskimi mogą wybrać szkolenie Rekrutacja i selekcja pracowników, w którym dowiedzą się jak oceniać umiejętności pracowników oraz prawidłowo przeprowadzać procesy rekrutacyjne.
  • Kursy specjalistyczne obejmują także umiejętności, które powinni posiadać specjaliści, Zarządzanie projektami pomoże nabyć niezbędne umiejętności zarządzania w firmie z podejściem projektowym.

Niezależnie w jakiej dziedzinie potrzebujesz treningu, w CKP znajdziesz coś dla siebie. Zobacz pełną ofertę profesjonalnych szkoleń realizowanych przez wysoce wyspecjalizowanych trenerów  - https://www.ckp-lodz.pl/kursy-i-szkolenia-biznesowe. Istnieje także możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Bazy Usług Rozwojowych.  Centrum Kształcenia Podyplomowego wychodząc naprzeciw swoim kursantom, przystąpiło do programu, który umożliwia mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom uzyskanie dofinansowania aż do 80%.

Dlaczego warto?            

Każda nowa umiejętność, przyswojona wiedza oraz Certyfikat mają pozytywny wpływ na nasze życie, nie tylko w sferze zawodowej, ale także osobistej.  Samorozwój pomaga zwiększyć poczucie własnej wartości, a tym samym obszary naszych kompetencji. Ponadto odpowiednie Certyfikaty i poparte nimi umiejętności zwiększają naszą elastyczność podczas poruszania się na rynku pracy. Poza doskonaleniem w obszarach, z którymi mamy do czynienia na co dzień, możemy także rozwijać się w kierunkach, z którymi wiążemy przyszłość pomimo tego, że obecnie zajmujemy się czymś zupełnie innym.  Podsumowując: każda godzina poświęcona na podnoszenie swoich kompetencji i zwiększanie umiejętności zaowocuje w przyszłości większym poczuciem wartości oraz spokojem podczas poszukiwania pracy, a co za tym idzie większym wynagrodzeniem.

Powyższe kursy i szkolenia to tylko część oferty CKP, pełną ofertę wszystkich kursów z każdej dziedziny tematycznej znajdziesz na stronie https://www.ckp-lodz.pl/kursy-i-szkolenia-biznesowe.

01.08.2022
RUSZYŁY ZAPISY NA KURSY SPECJALISTYCZNE LUB SPECJALIZACJE DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH!

Nasze szkolenia dają możliwość doskonalenia umiejętności, a także nabywania nowych kwalifikacji. Prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, którzy przekazują wiedzę w formie przyswajalnej dla uczestników.

Sprawdź szczegóły na stronie: KLIKNIJ I SPRAWDŹ CAŁĄ OFERTĘ DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Kontakt:
Anna Marzec
tel.: (+48) 42 29-95-638
kursymedyczne@ahe.lodz.pl

Dolny pasek