Nauczycielu, zdajemy sobie sprawę, że należysz do szczególnej grupy zawodowej, która kształcąc młodych ludzi bierze na swoje barki ogromną odpowiedzialność. Jest ona związana nie tylko z wymaganym poziomem wiedzy ogólnej, jak również potrzebą poruszania się w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości - przez pryzmat prezentowanych postaw i systemu wartości danego pokolenia uczniów.

Niejednokrotnie Twoja praca polega na indywidualnym podejściu do ucznia – dostosowujesz wymagania edukacyjne i warunki pracy. Dbasz o osoby ze specjalnymi potrzebami, zapewniając pełne uczestnictwo w kształceniu i życiu społecznym. Twoje życie zawodowe to ciągłe wyzwania.

Dlatego możesz na nas liczyć. Oferujemy Ci wsparcie, które błyskawicznie wpłynie na Twoją codzienną pracę i zwiększy jej efektywność. Na naszych specjalistycznych kursach i szkoleniach zdobędziesz nowe kompetencje, wyposażysz się w nową wiedzę - by być najlepszą wersją siebie, najlepszą wersją pedagoga.

Przekażemy Ci praktyczną i przede wszystkim sprawdzoną wiedzę, która przydaje się nie tylko podczas pracy warsztatowej, ale również podczas planowania pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Nasze kursy prowadzą wieloletni praktycy, którzy na co dzień borykają się z takimi samymi problemami jak Ty. Pozwól sobie rozwinąć skrzydła i sprawić, by Twoja codzienność w szkole nabrała nowego wymiaru.

W ofercie znajdą Państwo:

  1. szkolenia otwarte – charakteryzują się m.in. możliwością uczestnictwa w szkoleniu nie powiązanych ze sobą w żaden sposób osób np. pracowników różnych firm.

  2. szkolenia zamknięte – realizowane na zlecenie przedsiębiorstw i instytucji, dedykowane określonej grupie uczestników i dostosowane do ich potrzeb.

  3. szkolenia indywidualne – realizowane na indywidualne zlecenie, szkolenia “szyte na miarę”.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE.

Szkolenia pedagogiczne

Dolny pasek