Nauczycielu, zdajemy sobie sprawę, że należysz do szczególnej grupy zawodowej, która kształcąc młodych ludzi bierze na swoje barki ogromną odpowiedzialność. Jest ona związana nie tylko z wymaganym poziomem wiedzy ogólnej, jak również potrzebą poruszania się w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości - przez pryzmat prezentowanych postaw i systemu wartości danego pokolenia uczniów. Dlatego możesz na nas liczyć? Oferujemy Ci wsparcie, które błyskawicznie wpłynie na Twoją codzienną pracę i zwiększy jej efektywność. Na naszych specjalistycznych kursach i szkoleniach zdobędziesz nowe kompetencje, wyposażysz się w nową wiedzę - by być najlepszą wersją siebie, najlepszą wersją pedagoga.

Niejednokrotnie Twoja praca polega na indywidualnym podejściu do ucznia – dostosowujesz wymagania edukacyjne i warunki pracy. Dbasz o osoby ze specjalnymi potrzebami, zapewniając pełne uczestnictwo w kształceniu i życiu społecznym. Twoje życie zawodowe to ciągłe wyzwania.

 

Sprawdź naszą ofertę w Bazie Usług Rozwojowych.

Przekażemy Ci praktyczną i przede wszystkim sprawdzoną wiedzę, która przydaje się nie tylko podczas pracy warsztatowej, ale również podczas planowania pracy dydaktyczno-wychowawczej. Nasze kursy prowadzą wieloletni praktycy, którzy na co dzień borykają się z takimi samymi problemami jak Ty. Pozwól sobie rozwinąć skrzydła i sprawić, by Twoja codzienność w szkole nabrała nowego wymiaru.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE
+48 42 63 15 892
ckpkursy@ahe.lodz.pl

NOWOŚĆ
Cel - Wyposażenie uczestników w wiedzę oraz rozwijanie umiejętności potrzebnych do tworzenia kompilacji wykorzystując – działania muzyczne, plastyczne, ruchowe (zabawy, gry na instrumentach).
Materiały dla uczestników
wrzesień 2023 - po zebraniu się grupy
Certyfikat
35 godzin
do 20 osób
NOWOŚĆ
Cel - Poznanie nowych sposobów porozumiewania się w ruchu, tańcu, zabawie oraz kształcenie umiejętności wykorzystania metody warsztatowej w pracy pedagogicznej.
Materiały dla uczestników
23-24.09.2023 - po zebraniu się grupy
Certyfikat
10 godzin
do 20 osób
NOWOŚĆ
Cel - Szkolenie obejmuje kwestie psychologiczne w pracy nauczyciela. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy umożliwiającej radzenie sobie w trudnych, stresujących sytuacjach powodujących wypalenie.
Materiały dla uczestników
14-15.10.2023 - po zebraniu się grupy
Certyfikat
16 godzin (2 dni po 8h)
ok 10 osób (małe grupy)
NOWOŚĆ
Cel - Dobór odpowiednich metod i technik diagnostycznych i terapeutycznych; planowanie indywidualnej ścieżki terapeutycznej dla każdego pacjenta; ocena i monitorowanie postępów jako skuteczne wsparcie w terapii.  
Materiały dla uczestników
21-22.10.2023 - po zebraniu się grupy
Certyfikat
40 godzin
min. 20 osób

Dolny pasek