Nauczycielu, zdajemy sobie sprawę, że należysz do szczególnej grupy zawodowej, która kształcąc młodych ludzi bierze na swoje barki ogromną odpowiedzialność. Jest ona związana nie tylko z wymaganym poziomem wiedzy ogólnej, jak również potrzebą poruszania się w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości - przez pryzmat prezentowanych postaw i systemu wartości danego pokolenia uczniów.

Dlatego możesz na nas liczyć? Oferujemy Ci wsparcie, które błyskawicznie wpłynie na Twoją codzienną pracę i zwiększy jej efektywność. Na naszych specjalistycznych kursach i szkoleniach zdobędziesz nowe kompetencje, wyposażysz się w nową wiedzę - by być najlepszą wersją siebie, najlepszą wersją pedagoga.

Niejednokrotnie Twoja praca polega na indywidualnym podejściu do ucznia – dostosowujesz wymagania edukacyjne i warunki pracy. Dbasz o osoby ze specjalnymi potrzebami, zapewniając pełne uczestnictwo w kształceniu i życiu społecznym. Twoje życie zawodowe to ciągłe wyzwania.

Sprawdź naszą ofertę w Bazie Usług Rozwojowych .

Przekażemy Ci praktyczną i przede wszystkim sprawdzoną wiedzę , która przydaje się nie tylko podczas pracy warsztatowej, ale również podczas planowania pracy dydaktyczno-wychowawczej. Nasze kursy prowadzą wieloletni praktycy, którzy na co dzień borykają się z takimi samymi problemami jak Ty. Pozwól sobie rozwinąć skrzydła i sprawić, by Twoja codzienność w szkole nabrała nowego wymiaru.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE
+48 42 63 15 892
ckpkursy@ahe.lodz.pl

 

Wyposażenie uczestników w wiedzę oraz rozwijanie umiejętności potrzebnych do tworzenia kompilacji wykorzystując – działania muzyczne, plastyczne, ruchowe (zabawy, gry na instrumentach).

Materiały dla uczestników

Termin w trakcie ustalenia

35 godzin

Certyfikat

do 20 osób

Sprawdź więcej

Dobór odpowiednich metod i technik diagnostycznych i terapeutycznych; planowanie indywidualnej ścieżki terapeutycznej dla każdego pacjenta; ocena i monitorowanie postępów jako skuteczne wsparcie w terapii.

Materiały dla uczestników

Termin w trakcie ustalenia

40 godzin

Certyfikat

min. 20 osób

Sprawdź więcej

Poznanie nowych sposobów porozumiewania się w ruchu, tańcu, zabawie oraz kształcenie umiejętności wykorzystania metody warsztatowej w pracy pedagogicznej.

Materiały dla uczestników

Termin w trakcie ustalenia

10 godzin

Certyfikat

do 20 osób

Sprawdź więcej

Szkolenie obejmuje kwestie psychologiczne w pracy nauczyciela. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy umożliwiającej radzenie sobie w trudnych, stresujących sytuacjach powodujących wypalenie.

Materiały dla uczestników

15-16.06.2024 - po zebraniu się grupy

16 godzin (2 dni po 8h)

Certyfikat

ok 10 osób (małe grupy)

Sprawdź więcej