Znamy potrzeby, zobowiązania i tryb życia naszych słuchaczy. Wiemy, że najczęściej łączycie sprawy rodzinne, pracę i naukę - i to nie jest absolutnie łatwe. Dlatego też kładziemy nacisk na kierunki przyszłościowe, które prowadzone są przez specjalistów i praktyków w danej dziedzinie.

W ofercie posiadamy wiele poszukiwanych na rynku pracy kierunków, a zajęcia prowadzimy także w trybie on-line.
Systematycznie sprawdzamy potrzeby pracodawców i dostosowujemy do Nich ofertę.

Dbamy o to, by nasze studia dawały Wam kwalifikacje lub kompetencje.

"Zdajemy sobie sprawę, że znaczna część naszych studentów to osoby czynne zawodowo, którym zależy na elastycznym grafiku zajęć. Dzięki nam oraz platformie zdalnego nauczania Polski Uniwersytet Wirtualny zsynchronizowanie swojego planu dnia z nauką nie będzie stało na drodze do upragnionej kariery" – tłumaczy Mariola Gidelska, kierownik CKP w Łodzi"

Dużym zainteresowaniem cieszą się kierunki pedagogiczne oraz psychologiczne. Studenci, którzy je wybierają, nie tylko rozwijają kompetencje zawodowe, ale także uzyskują dodatkową wiedzę na temat siebie i swoich możliwości. Aspekt ten, choć często pomijany, jest bardzo istotnym elementem pracy zawodowej, ponieważ umożliwia podejmowanie świadomych, a zarazem słusznych decyzji.

Czytaj dalej www.charaktery.eu/artykul/postaw-na-swoj-rozwoj i dowiedz się, które jeszcze kierunki są najczęściej wybierane i dlaczego.

 

 

Dolny pasek