Dodane przez mbielski -
Cel

Jeśli chcesz poczuć pewność siebie w czasie prezentacji firmowych, wykładów, wystąpień, spotkań biznesowych lub rozmów kwalifikacyjnych – to szkolenie jest dla Ciebie!

Jeśli paraliżuje Cię strach przed zaprezentowaniem swojej wiedzy i umiejętności na forum – to szkolenie jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak mówić żeby Cię słuchano – to szkolenie jest dla Ciebie!

Adresaci

Zapraszam na warsztaty kobiety i mężczyzn, starszą młodzież, osoby, które są na początku swojej zawodowej kariery, ale i takie, które prowadzą biznes, ale nie potrafią się przełamać, by opowiedzieć światu, jak fantastyczne rzeczy robią. Każdego, kto powinien mieć umiejętności, by przekonać innych do swojego produktu lub usług, ale też tych, którzy np. w swojej pracy muszą dokonywać prezentacji, a nie czują się wtedy komfortowo.

Umiejętność autoprezentacji przydaje się na każdym etapie życia, dlatego zaproszenie jest kierowane do każdego, kto widzi w tym wartość.

Czego uczestnik nauczy się na szkoleniu?

Szybko odkryjesz, że dobrze zaprezentowane argumenty są dwa razy skuteczniejsze.

Nabierzesz pewności siebie. Przekonasz się, że występy publiczne można polubić. Pozbędziesz się niepotrzebnego stresu, bo poznasz techniki, jak radzić sobie w sytuacji, kiedy trzeba zabrać głos na forum.

Zwiększysz swoje szanse na rynku pracy, bo każdy rekruter doceni Twoją inwestycję w rozwijanie kompetencji miękkich.

Na koniec szkolenia otrzymasz certyfikat.

Tematyka kursu

Będziemy pracować nad tym, by:

- polubić brzmienie swojego głosu
- mówić tak, by Cię słuchano
- wykorzystać mowę ciała i wzmocnić swój przekaz
- oswoić lęk, tak on Was nie paraliżował, a motywował.

Będzie rozgrzewa artykulacyjna, praca z oddechem i ciekawostki np. co jeść, by wspomóc swój głos!

Otrzymasz też kilka praktycznych wskazówek, jak dobrze wypaść przed kamerą w trakcie rozmowy online.

Prowadzący
Obraz
monika sokolowska

Monika Sokołowska:

Dziennikarka radiowa, konferansjerka i lektorka. Jest trenerką kompetencji interpersonalnych, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Doświadczenie, które zdobyła przez ponad 20 lat prowadzenia audycji oraz eventów wykorzystuje dzisiaj, współpracując z firmami, instytucjami i organizacjami pozarządowymi.

Ma do zaoferowania profesjonalny głos, pewność siebie podczas wystąpień publicznych oraz umiejętność przyciągania uwagi.

Przygotowuje do wystąpień publicznych. Wie, jak oswajać stres, co robić z rękami i jaką przyjąć postawę. Pomaga innym przełamywać lęk przed mówieniem do publiczności podczas prezentacji firmowych, wykładów, wystąpień okolicznościowych.

Kontakt

Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE
tel.: +48 42 29 95 633
ckpkursy@ahe.lodz.pl

Miejsce:
ul. Sterlinga 26, 90-212 Łódź
Oceń kurs/szkolenie
4.5
Średnia ocena: 4.6 (Liczba ocen: 11)