Data dodania: | Data aktualizacji:

Dodane przez mbielski -

Ten kierunek pozwoli Ci uzyskać certyfikat oraz kod zawodu, otwierając przed Tobą drzwi do wielu interesujących możliwości kariery. Zostań ekspertem w dziedzinie olejków eterycznych!

Jeśli jesteś zainteresowany(a) poszerzeniem swojej wiedzy na temat technologii wytwarzania oraz praktycznego zastosowania olejków eterycznych w połączeniu z aromaterapią, to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie.

To unikatowa szansa, aby poznać techniki wytwarzania i praktyczne wykorzystanie olejków eterycznych w różnych dziedzinach. Zobacz studia podyplomowe.

Niezależnie od Twojego poziomu wykształcenia, mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Jeśli posiadasz dyplom ukończenia studiów wyższych, serdecznie zapraszamy na nasze studia podyplomowe. A jeśli nie, to zachęcamy do wzięcia udziału w naszym kursie, który dostarczy Ci taką samą porcję  wiedzy na ten temat. Zobacz kurs

Współpracujemy z renomowanymi wykładowcami oraz ekspertami w dziedzinie olejków eterycznych. Nasza kadra zapewni Ci gruntowną wiedzę o olejkach eterycznych, a praktyczne zajęcia w Destylarni Olejków i Hydrolatów, Instytut Roślin Olejkowych i Aromaterapii pozwolą na poznanie technik pozyskiwania różnych olejków

Oceń artykuł
4.8
Średnia ocena: 4.8 (Liczba ocen: 5)