Szkolenia są niezbędne w celu pozyskiwania wysoko wykwalifikowanych pracowników, uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku czy utrzymania dotychczas zajmowanej pozycji, szczególnie w kontekście sprostania nowym wyzwaniom technologicznym. Niekoniecznie muszą być one ukierunkowane na biznes a wzmacniać nasze pozostałe strony - stąd powstał pomysł na stworzenie bazy z kursami z różnej kategorii - tak aby dostosować się do Państwa potrzeb.

Szkolenia stanowią one jedną z najlepszych form inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego, mającą na celu m.in. podniesienie jakości wykonywanej pracy oraz reagowania na otaczające nas sytuacje dnia codziennego.

Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych daną tematyką. Organizujemy szkolenia grupowe, zamknięte oraz indywidualne.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy przekazują wiedzę w formie przyswajalnej dla uczestników.

Dlaczego warto systematycznie w siebie inwestować?

Dla jednych z Was uczestnictwo w szkoleniach będzie podyktowane chęcią zdobycia nowej wiedzy, dla innych chęcią doskonalenia już zdobytych kompetencji czy pozyskania nowych.

Istotną jest więc, dysponowanie jak najbardziej aktualną wiedzą na temat posiadanych przez siebie umiejętności, ale także - a może przede wszystkim - tych, które należy nabyć lub doskonalić w perspektywie rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

 

Sprawdź naszą ofertę w Bazie Usług Rozwojowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE
tel.: +48 42 29 95 633
ckpkursy@ahe.lodz.pl

 

Kursy i szkolenia inne

NOWOŚĆ
Cel - Zdobyta wiedza pozwoli Ci samodzielnie produkować olejki eteryczne i hydrolaty na skalę laboratoryjną, rzemieślniczą i przemysłową. Pozyskasz umiejętności komponowania zapachów,wiedzę kosmetyczną i...
Materiały dla uczestników
Październik / listopad 2023
Certyfikat
360 godzin
do 30 osób
NOWOŚĆ
Cel - Celem kursu jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami kompozycji ogrodowych, różnorodnością roślin i zasadami ich doboru w przestrzeni, zasadami wykonania projektu koncepcyjnego i...
Materiały dla uczestników
14.10-10.12.23 - po zebraniu się grupy
Certyfikat
60h
10-14 os.
NOWOŚĆ
Cel - Celem kursu jest zapoznanie uczestników z różnymi technikami tworzenia prac i kompozycji, których motywem przewodnim są rośliny lub w których rośliny są wykorzystywane – począwszy od obrazków na...
Materiały dla uczestników
Certyfikat
16.12.23 - 22.01.24 - po zebraniu sie grupy
9-14
NOWOŚĆ
Cel - Celem kursu jest przygotowanie do niesienia pomocy w obliczu zwykłych codziennych sytuacji, gdy nieoczekiwanie będzie konieczna pierwsza pomoc.
Materiały dla uczestników
14.10.23 - po zebraniu sie grupy
Certyfikat
4 godziny dydaktyczne (10:00-13:00)
4-8 osób

Dolny pasek