Szkolenia są niezbędne w celu pozyskiwania wysoko wykwalifikowanych pracowników, uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku czy utrzymania dotychczas zajmowanej pozycji, szczególnie w kontekście sprostania nowym wyzwaniom technologicznym. Niekoniecznie muszą być one ukierunkowane na biznes a wzmacniać nasze pozostałe strony - stąd powstał pomysł na stworzenie bazy z kursami z różnej kategorii - tak aby dostosować się do Państwa potrzeb.

Szkolenia stanowią one jedną z najlepszych form inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego, mającą na celu m.in. podniesienie jakości wykonywanej pracy oraz reagowania na otaczające nas sytuacje dnia codziennego.

Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych daną tematyką. Organizujemy szkolenia grupowe, zamknięte oraz indywidualne.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy przekazują wiedzę w formie przyswajalnej dla uczestników.

Dlaczego warto systematycznie w siebie inwestować?

Dla jednych z Was uczestnictwo w szkoleniach będzie podyktowane chęcią zdobycia nowej wiedzy, dla innych chęcią doskonalenia już zdobytych kompetencji czy pozyskania nowych.

Istotną jest więc, dysponowanie jak najbardziej aktualną wiedzą na temat posiadanych przez siebie umiejętności, ale także - a może przede wszystkim - tych, które należy nabyć lub doskonalić w perspektywie rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

 

Sprawdź naszą ofertę w Bazie Usług Rozwojowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE
+48 42 63 15 892
kursyinformatyczne@ahe.lodz.pl

Kursy i szkolenia inne

NOWOŚĆ
Cel - Celem kursu jest przygotowanie do niesienia pomocy w obliczu zwykłych codziennych sytuacji, gdy nieoczekiwanie będzie konieczna pierwsza pomoc.
Materiały dla uczestników
25.06.2023
Certyfikat
4 godziny dydaktyczne (10:00-13:00)
4-8 osób

Dolny pasek