Dodane przez mbielski -
Cel

Celem szkolenia jest opanowanie podstaw programu Adobe Photoshop, a w szczególności grafiki bitmapowej, edycji zdjęć w domenie cyfrowej. Szkolenie polega na omówieniu i prezentacji zagadnień przez trenera (za pomocą rzutnika lub w formie on-line na monitorze). Następnie te same zagadnienia wykonywane są przez kursantów w formie ćwiczeń. Trener pomaga podczas ćwiczeń i jest obecny przez cały czas trwania szkolenia. Trener odpowiada na pytania i w spokojny, rzeczowy sposób pomaga zrozumieć specyfikę pracy w aplikacji. Podczas szkolenia kursanci mają do dyspozycji wysokiej jakości materiały w postaci fontów, zdjęć i materiałów tekstowych potrzebnych do ćwiczeń.

Adresaci

Szkolenie skierowane jest do osób pragnących poznać najważniejsze narzędzie do edycji fotografii, czyli grafiki rastrowej. Amatorów i profesjonalistów.

Czego uczestnik nauczy się na szkoleniu?

Uczestnik po szkoleniu:

  • Potrafi wykonać retusz i fotomontaż oraz materiał reklamowy.
  • Swobodnie posługuje się narzędziami, warstwami, maskami, funkcjami dopasowania, filtrami.
  • Poznaje zagadnienia rozdzielczości, przygotowania materiałów fotograficznych do Internetu i druku, kadrowania, podstaw kompozycji obrazu oraz typografii i tworzenia materiałów reklamowych.
  • Wykonuje proste i skuteczne sparowanie dowolnych obiektów.
  • Szkolenie to pozwala na kontynuowanie samodzielnie pracy, rozwoju umiejętności we własnym zakresie lub skorzystania z kursu na poziomie zaawansowanym.
Tematyka kursu

1. Zagadnienie dotyczące rozdzielczości.

2. Narzędzia malarskie.

3. Retusz.

4. Kadrowanie.

5. Modele kolorystyczne.

6. Filtry.

7. Warstwy

  • praca na maskach warstwy
  • warstwy tekstowe, typografia

8.Tworzenie fotomontaży.

9. Tryb mieszania.

10. Obsługa plików.

11. Efekty specjalne.

Prowadzący

Trener Tomek naszym zdaniem jest jednym z najlepszych trenerów z zakresu grafiki komputerowej z jakim mieliśmy okazję pracować.

Oprócz szkoleń prowadzi własne studio i zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym w programach 2D i 3D. Jako twórca layoutów publikacji oraz ilustracji książkowych współpracuje z wydawnictwami w Irlandii, Hiszpanii, Hong Kongu, Polsce i Izraelu.

Prowadzi kursy z zakresu programów graficznych, projektowania i typografii od 1997 roku. Zajęcia są prowadzone w sposób interaktywny. Oprócz realizacji teoretycznej strony danego programu, zadaje ćwiczenia, które ugruntowują zdobywaną wiedzę. Kursant zapoznaje się z bieżącymi trendami w grafice, ważnymi stronami internetowymi oraz informacjami o branży projektowej.

Przez prawie 18 lat przeszkoliliśmy setki osób w zakresie: Corela, Photoshopa, Indesign-a, Ilustratora. Tomek zawsze otrzymuje najlepsze opinie po szkoleniu. Nie ma osób niezadowolonych są jedynie osoby zachwycone. Jeżeli zależy Ci na szkoleniu profesjonalnym to wybierz to szkolenie i Tomka jako trenera. Satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy.

Poniżej certyfikat firmy Adobe potwierdzający kompetencje naszego trenera.

Obraz
certyfikat adobe
Kontakt

Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE
tel.: +48 42 29 95 633
ckpkursy@ahe.lodz.pl

Uwagi

Wymagania

Znajomość podstawowych funkcji dowolnego programu komputerowego (zapisu plików, kopiowania i wklejania, uruchamiania aplikacji, edycji tekstu w jakimkolwiek edytorze tekstowym).

Szkolenie posiada gwarancję satysfakcji co oznacza, że w przypadku uzasadnionego niezadowolenia ze szkolenia (tematyka szkolenia, nieodpowiednie prowadzenie przez trenera) zobowiązujemy się do powtórzenia szkolenia w dogodnym dla obu stron terminie, ze zmianą trenera bez kosztów. Podstawę do powtórzenia szkolenia stanowi analiza ankiet końcowych wypełnianych przez uczestników.

Miejsce:
ONLINE
 
Oceń kurs/szkolenie
4.8
Średnia ocena: 4.8 (Liczba ocen: 8)